Årets første Mountain Trail stævne overstået, og det var en helt fantastisk weekend!  

Tillykke til alle de ekvipager at fik placering og tak til allesammen at være med som deltager! 

Vi glæder også allerede til vores næste stævne d. 22 og 23 august 2020. Det er et officielt IMTCA-stævne, det betyder at alle deltager at har et medlemskab hos IMTCA kan samles pointer til det internationalt World High Point Competition. Det er også muligt at samles pointer til Mountain Trail Denmark High Point Challenge 2020 i denne stævne til dem at er medlemmer hos Horse Park Denmark. 

Husk, at alle automatisk få et IMTCA-medlemskab når de køber et medlemskab hos Horse Park Denmark. Læs mere on Horse Park Denmark medlemskab her. 

Tilmelding til denne næste stævne åbner i uge 29. 

Mountain Trail Schooling Challenge – Træningsstævne – Juli 2020 Resultat 

Billede galleri
(opdateres løbende af uge 29) 

Billeder kan købes uden logo i digitalt format i web-størrelse (til sociale medier) til 50 kr/ pr. stk eller i høj løsning (til print) til 100 kr/pr. stk. Kontakt os her til bestille.